ELEKTRICKÝ INVALIDNÍ VOZÍK - 26.900,-Kč

invalidní vozík PUMA Tak jako všechny joystickové vozíky, tak i tento je určen pro osoby, jež nemohou použít ani jedno zápěstí pro ovládání elektrického skůtru . Puma je velmi kvalitní multifunkční vozík s elektrickým nastavováním a s důrazem na maximální stabilitu při vysoké manévrovatelnsoti. Je určen zejména pro exteriér, kdy díky dvojici motorů se můžete vydat i po náročnější cestě. Vozík se dá převést ve voze. Je vybaven osvětlením a směrovými světly.

Tento výrobce vyrábí i elektrické skůtry, jedná se o evropského výrobce.

Invalidní vozík je opravdu pro náročné uživatele ve smyslu kvality a výkonu. Vozík má komepletně zakapotované baterie i motor tzn. že je docela dobře chráněn před pověrtnostnímiBooster Puma - zadní část vlivy.

Rychlost se nastavuje ve čtyřech krocích, požadovanou maximální rychlost ozmáčknete na klávesničce joysticku od 1 - 4.  Na čtyřku už tedy "mažete:)", takže opatrně. Samozřejmě je zde ale plynulý chod podle toho, jak moc tlačíte na joyistick. V interieru pravděpodobně pojedete pomaličku.
Dle výbavy jsou pumy vybaveny i elektrickou regulací podnožek a nastavení úhlu sedáku a zvedáním celého křesla. Joystick se dá dát na levou či pravou stranu. Vozík s Vámi vyjede i dosti velké kopce, alespoň dle našich zkušeností. Motory jsou kvalitní bez přehřívání.

Nabíjení probíhá přiloženou nabíječkou do konektoru na vozíku. O nic se nemusíte starat.

Technická data :

NOSNOST: 120kg
Booster Puma - zadní částHmotnost s bateriemi - cca 120 kg
motory - 2x 250W
baterie - až 74 Ah
celková délka vč. podnožek - 110cm, bez podnožek 92cm
šířka - 65cm
šířka sedadla - 38 - 52cm
úhel sedu - 2-7°
zádová opěrka - 89 - 118°
Booster Puma - zadní částvýška područí - 18 - 28 cm
rozvor - 49cm
-
automatická brzda
- odnímatelné podmožky
- mod neutral pro manipulaci s vozíkem
- ukazatel stavu baterií
- rychlost až 10 km/h

Obrázky pouze ilustrativní

optimalizace PageRank.cz |copyright (C) 2007 - 2017 BOGO GROUP | powered by ABi |