invalidní vozíky - homenové elektrické vozíkyvideo galerie elektrických skútrúico facebookinvalidní vozíky


o nás

V r. logo BOGO2018 je BOGO lídrem v oblasti elektrických skútrú.

Jelikož se naše portfolio rozrostlo i na ekologické " sluneční produkty) - oddělení SUNNYHOUSE - ekologické topné obrazy a solární vytápění, spojili jsme tak možnosti a zkušenosti za našich elektrických vozítek a naopak - ze SUNNYHOUSE jsme přijali prvky zejména v v oblasti solárního dobíjení.

Společnost logo SUNNYHOUSEBOGO je tak jistotou pro zákazníka a následující výčet důvodů by měl pomoci zákazníkoviu se správným rozhodnutím:

1) rozumíme našim produktům díky 9-ti letům prodeje

2) s koupí našich produktů ať již nových či použitých zákazník získá jistotu kvalitního záručního a pozáručního servisu

3) díky několika tisícové klientele máme zpětnou vazbu a pružně tak reagujeme na požadavky klientů

4) nabízíme individuální řešení pro kažého zákazníka

5) působnost po celé ČR - servisní úkony a vyzvedávání vozíků nabízímer celoplošně

6) porovnáte-li prodej servis u ostatních prodejců (98% z nich nemá vlastní prodejnu a opravy dělají "na koleně v garáži") tak my k Vám přijedeme za Vaším problémem s vozíkem či skútrem

PRODEJNA, SERVISNÍ CENTRUM

Při návštěvě prodejny Vám profeisonálně poradíme a tím nejvhodnějším způsobem se pokusíme Vám zkvalitnit volnočasové aktivity.
Vyberte si tak z množství produktů, které zde naleznete.

Od založení společnosti jsme k r. 2015 zajistili prodej asi cca 2000 vozíků a skútrů, dalších 4000 prodejan BOGOzákazníků si zakoupilo některý z ostatních produktů našeho sortimentu.
V dnešní době jsme asi jedni z mála, kteří opravdu rozumí invalidním vozíkům a skútrům a hlavně kdo Vám je opraví na profesionální úrovni.
Během těch pár let zde přibyly další firmy, ale ty jenom prodávájí. Fyzicky zboží ani nemají, tím spíše prodejnu.
K čemu Vám je vozík, který sice koupíte o 500 Kč levněji, ale v záruce a po záruce Vám jej prodávající není schopen opravit? Tyto vozíky většinou končí u nás.
Nyní již máme jasné místo na trhu.

Koupí některého z námi nabízených produktů si tak kupujete nejenom značku skútru nebo vozíku, ale značku: - BOGO

HISTORIE

Společnost BOGO - elektrické vozíky záhájila činnost v r. 2007, kdy zakládající, doposud aktivní člen dovezl, s rodinou přivezli z Holandska první elektrický skútr pro dědečka. Ůspěch to byl veliký a vozík se osvědčil i v našem domácím kopcovitém terénu. Díky tomu, že náhle vznikla poptávka jsme se rozhodnuli k založení firmy, abychom tak mohli tuto parádní věcičku poskytovat i ostatním uživatelům.

Během této doby se neustále rozrůstali nejenom řady našich klientů, ale i portoflio nabízených služeb. Technicky jsme se velmi učili, otevřeli jsme servisní centrum, které je plně vybaveno pro kompletní diagnostiku.
V dnešní době kromě regenerace baterií umíme i diagnostikovat složitější závady. Domníváme se tedy, že kromě prodeje jsme schopni nabídnout zákazníkům velmi kvalitní záruční i pozáruční servis, který se v ČR těžko hledá.
  • prodej řídících jednotek
  • uskladnění vozíků
PRODUKTY ODKAZY
BOGO GROUP s.r.o
Nádražní 214
513 01 Semily

IČO: 04973216
DIČ:CZ04973216

Zápis C 36948 vedená u Krajského soudu v Hradci Králové

zelená linka 800 100 608
telefon obchod 483 311 603
mobilní telefon 731 441 608optimalizace PageRank.cz

INVALIDNÍ VOZÍKY

ELEKTRICKÉ ČTYŘKOLKY

ELEKTRICKÉ TŘÍKOLKY

VOZÍKY PRO DVĚ OSOBYinfračervené panely