invalidní vozíky - homenové elektrické vozíkyvideo galerie elektrických skútrúico facebookinvalidní vozíky

elektrický skútr MERCURY - cena - 42.900,- Kč , předváděcí

elektrický skútr RASCAL VISION Elektrický skútr MERCURY uspokojí 95% uživatelů. Je pěkný, silný a spolehlivý. A co byste více potřebovali?.....

Je to koncepčně nejrozšířenější skútr. Na zadní nápravě, která je na dvouch tlumičích, je osazen motor (800W) s diferenciálem a elektromagnetickou brzdou.

Ovládací panel je velmi přehledný a jedoduchý. Dominuje potenciometr s nastavováním max. možné rychlsti, dále jsou zde jasně červené, i na slunci čitelné LED diody ukazující stav akumulátorů, přepínač směrových světel, zapínání světel, přepínače pomalého a rychlého režimu a výstražný trojúhelník.

Ovládání vozíku je pomocí osvědčených páček, kdy pro jízdu vpřed nebo vzad stačí zmáčknout na některé straně zmiňovanou páčku. Vozík je vybaven elektromagneticko u brzdou, tzn. po puštění páčky se vozík zastaví i ve velkém kopci.
Sedačka je otočná o 360° s aretací pro pohodlné a bezpečné nasedání. Sedačka je též regulovatelná i v podelné ose, je vybavena regulovatelnými područemi a dá se lehce vyjmout pro převoz ve voze. Opěrák se dá též regulovat.
Řídítka se dají regulovat dle potřeb nebo se dají zcela zklopit pro převoz ve voze. Vozík má tlumiče a péra na všech kolech. Volbou tohoto vozíku uživatel získá krásný, velmi kvalitní stroj, se kterým se nemusí bát vyjet do přírody.

K vozíku je přiložena plně automatická nabíječka. V ceně je záruka po dobu 12 měsíců s možností rozšíření až na 36 měsíců. Samozřejmostí je servis záruční i pozáruční.

elektrický skútr RASCAL VISION elektrický skútr RASCAL VISION elektrický skútr RASCAL VISION elektrický skútr RASCAL VISIONelektrický skútr RASCAL VISION elektrický skútr RASCAL VISIONTechnická data MERCURY

- nosnost 160 kg
- motor 24V/500W
- stoupání 12 st max
- hmotnost - 117 kg s bateriemi 45Ah)
- ovládání pomocí palců na levé nebo pravé straně řídítek
- ukazatel stavu akumulátorů
- houkačka
- startování na klíček
- rychlost -12km/h
- dojezd za ideálních podmínek cca 40 km (standartní nové baterie 45Ah)
- regulovatelná řídítka
- mód NEUTRAL pro manipulaci s vozíkem
- otočná sedačka o 360°
- regulace područí
- regulace úhlu opěráku
- nákupní koš
- průměr kol 33cm


ROZMĚRY:

délka - 146cm
šířka - 67cm
výška - 114cm
světlá výška - 16cm

PRODUKTY ODKAZY
BOGO GROUP s.r.o
Nádražní 214
513 01 Semily

IČO: 04973216
DIČ:CZ04973216

Zápis C 36948 vedená u Krajského soudu v Hradci Králové

zelená linka 800 100 608
telefon obchod 483 311 603
mobilní telefon 731 441 608optimalizace PageRank.cz

INVALIDNÍ VOZÍKY

ELEKTRICKÉ ČTYŘKOLKY

ELEKTRICKÉ TŘÍKOLKY

VOZÍKY PRO DVĚ OSOBYinfračervené panely