invalidní vozíky - homeinvalidní vozíky

elektrický skútr EURO 9- cena - 35.900,- Kč , REPASOVANÝ

elektrický skútr RASCAL VISION Elektrický skútr EURO 9 uspokojí většinu uživatelů. Se svou nosností 136kg a obrovským rejdem (u čtyřkolek není moc časté) se tak bude hodit i do stísněných prostor a bude praktický i pro driftování mezi regály v obchoďáku v honbě za slevami:) .
Je to skútřík tak akorát, ani velký ani malý, dá se v pohodě tedy převézt i v osobním voze. Technická výbava jej ovšem nedoporučije na závody do vrchu na Sněžku nebo Ještěd. Běžné kopce dá ale úplně v pohodě.
Na kyvné zadní nápravě je motor o výkonu 450 W, který přenáší výkon do převodovky s diferenciálem. Výrobce zvolil velice vhodný převodový stupeň, tzn. že vozík vyjede i větší stoupání. Pro běžné používání je motor osazen automatickou elektromagnetickou brzdou.

NEJVĚTŠÍ VÝHODOU TOHOTO SKÚTRU JE OBROVSKÝ REJD - MALÝ POLOMĚR ZATÁČENÍ

Ovládácímu panelu dominuje podsvícený ukazatel stavu baterií, pod ním je regulátor rychlosti, dále zde nalezneme přepínač rychlého a pomalého režimu, zapínání světel , zapínání blinkrů a klakson.
U těchto vozíků se dají vysunovat područe. Ovládání vozíku je pomocí osvědčených páček, kdy pro jízdu vpřed nebo vzad stačí zmáčknout na některé straně zmiňovanou páčku. Vozík je vybaven elektromagneticko u brzdou, tzn. po puštění páčky se vozík zastaví i ve velkém kopci.
Sedačka je otočná o 360° s aretací pro pohodlné a bezpečné nasedání. Sedačka je též regulovatelná i v podelné ose, je vybavena regulovatelnými područemi a dá se lehce vyjmout pro převoz ve voze. Opěrák se dá též regulovat.
Řídítka se dají regulovat dle potřeb nebo se dají zcela zklopit pro převoz ve voze. Vozík má tlumiče a péra na všech kolech.

K vozíku je přiložena plně automatická nabíječka. V ceně je záruka po dobu 12 měsíců s možností rozšíření až na 36 měsíců. Samozřejmostí je servis záruční i pozáruční.

elektrický skútr RASCAL VISION

Technická data EURO  9

- nosnost 136 kg
- motor 24V/450W
- stoupání 10 st
- hmotnost - 86 kg
- ovládání pomocí palců na levé nebo pravé straně řídítek
- ukazatel stavu akumulátorů
- houkačka
- startování na klíček

- rychlost -10km/h
- dojezd za ideálních podmínek cca 30 km (standartní nové baterie 44Ah)
- regulovatelná řídítka
- mód NEUTRAL pro manipulaci s vozíkem
- otočná sedačka o 360°
- regulace područí
- regulace úhlu opěráku

průměr kol - 33 cm


ROZMĚRY:

délka - 135cm
šířka - 60cm
výška - 114Cm
světlá výška - 12cm

PRODUKTY ODKAZY
BOGO GROUP s.r.o
Nádražní 214
513 01 Semily

IČO: 04973216
DIČ:CZ04973216

Zápis C 36948 vedená u Krajského soudu v Hradci Králové

zelená linka 800 100 608
telefon obchod 483 311 603
mobilní telefon 731 441 608optimalizace PageRank.cz

INVALIDNÍ VOZÍKY

ELEKTRICKÉ ČTYŘKOLKY

ELEKTRICKÉ TŘÍKOLKY

VOZÍKY PRO DVĚ OSOBY