invalidní vozíky - homeinvalidní vozíky

elektrický skútr VITA 4 - cena - 45.900,- Kč , nový 93.900,-Kč, záruka 12 měsíců (repas), 24 měsíce - nový

elekricyk skutr vita 4 Elektrický skútr VITA je vozík pro náročnější podmínky i uživatele. I velcí kritici nemohou vytknout snad ani design, který je silně agresivní.
Jedná se o terénní skútr, který se vyznačuje až precizním zpracování s důrazem na detaily a je určen pro náročnější používání. Základem je výborný podvozek s nezávislým zavěšením předních kol, kdy jako jedna z mála čtyřkolek má právě tento velké prověšení předních ramen, což znamená to, že kolo je neustále v kontaktu s terénem. Na kyvné zadní nápravě je motor o výkonu 0,7 kW, který přenáší výkon do převodovky s diferenciálem. Výrobce zvolil velice vhodný převodový stupeň, tzn. že vozík vyjede i větší stoupání. V proovnání s mladší sestřičkou VITA MIDI má tato VITA silnější motor, větší kola, a větší rozměry.

Vozík je osazen automatickou elektromagnetickou brzdou.VITA, 4, AFIKIM S4, SONET

Vozík je určen i pro těžší uživatele - až 178 kg.

Jako všechny čtyřkolové verze vozíků i tento Vám zajistí maximální jízdní stabilitu. Vozíky VITA jistě zaujmou nadčasovým designem. Mají moderní ovládací prvky a působí nadčasově, zejména pak masivní informační diplej, který kromě stavu akumulátorů a aktuální rychlosti ukazuje čas, teplotu i sevisní zprávy. Dále se u těchto vozíků dají vysunovat područe. Ovládání vozíku je pomocí osvědčených páček, kdy pro jízdu vpřed nebo vzad stačí zmáčknout na některé straně zmiňovanou páčku. Vozík je vybaven elektromagneticko u brzdou, tzn. po puštění páčky se vozík zastaví i ve velkém kopci.
Sedačka je otočná o 360° s aretací pro pohodlné a bezpečné nasedání. Sedačka je též regulovatelná i v podelné ose, je vybavena regulovatelnými područemi a dá se lehce vyjmout pro převoz ve voze. Opěrák se dá též regulovat.
Řídítka se dají regulovat dle potřeb nebo se dají zcela zklopit pro převoz ve voze. Vozík má tlumiče a péra na všech kolech. Volbou tohoto vozíku uživatel získá krásný, velmi kvalitní stroj, se kterým se nemusí bát vyjet do přírody.

K vozíku je přiložena plně automatická nabíječka. V ceně je záruka po dobu 12 měsíců s možností rozšíření až na 36 měsíců. Samozřejmostí je servis záruční i pozáruční.

VITA, 4, AFIKIM S4, SONETVITA, 4, AFIKIM S4, SONET elekricyk skutr vitaVITA, 4, AFIKIM S4, SONETVITA, 4, AFIKIM S4, SONET VITA, 4, AFIKIM S4, SONET VITA, 4, AFIKIM S4, SONET
elekricyk skutr vita elekricyk skutr vita elekricyk skutr vita elekricyk skutr vita elekricyk skutr vita VITA, 4, AFIKIM S4, SONET

Technická data VITA

-nosnost 178 kg
- maximální jízdní stabilita díky čtyřem kolům a nezávislému zavěšení předních kol
- ovládání pomocí palců na levé nebo pravé straně řídítek
- ukazatel stavu akumulátorů na dipleji
- houkačka
- startování na klíček
- osvětlení pro večerní provoz
- rychlost -13km/h
- dojezd za ideálních podmínek cca 40 km (standartní nové baterie 55Ah)
- regulovatelná řídítka
- mód NEUTRAL pro manipulaci s vozíkem
- vpředu nákupní koš
- otočná sedačka o 360°
- regulace područí
- regulace úhlu opěráku

ROZMĚRY:

délka - 140cm
šířka - 70cm
světlá výška - 18cm
PRODUKTY ODKAZY
BOGO GROUP s.r.o
Nádražní 214
513 01 Semily

IČO: 04973216
DIČ:CZ04973216

Zápis C 36948 vedená u Krajského soudu v Hradci Králové

zelená linka 800 100 608
telefon obchod 483 311 603
mobilní telefon 731 441 608optimalizace PageRank.cz

INVALIDNÍ VOZÍKY

ELEKTRICKÉ ČTYŘKOLKY

ELEKTRICKÉ TŘÍKOLKY

VOZÍKY PRO DVĚ OSOBY