invalidní vozíky - homeinvalidní vozíky

elektrický skútr VITA MIDI 4 - cena - 37.900,- Kč, záruka 12 měsíců,

invalidní tříkolka  SWIFT Elektrický skútr VITA MIDI 4 vychází ze starší sestřičky VITA 4 , v podstatě se jedná o jakousi zmenšenou kopii.  I tak je určen pro náročnější zákazníky, neboť výborně vybaven do terénu - jemné pérování, silný motor 500W s ještě lepším převodem v převodovce.

Jedná se o skútr, který se vyznačuje až precizním zpracování s důrazem na detaily, který je určen pro náročnější používání. Základem je podvozek s nezávislým zavěšením předních kol, kdy jako jeden z mála čtyřkolek má právě tento velké prověšení předních ramen, což znamená to, že kolo je neustále v kontaktu s terénem. Na náš vkus ale docela tvrdé pérování. Na kyvné zadní nápravě je motor o výkonu 0,5 kW, který přenáší výkon do převodovky s diferenciálem. Výrobce zvolil velice vhodný převodový stupeň, tzn. že vozík vyjede i větší stoupání.

Vozík je osazen automatickou elektromagnetickou brzdou.

Jako všechny čtyřkolové verze vozíků i tento Vám zajistí maximální jízdní stabilitu. Vozíky VITZA MIDI 4 jistě zaujmou pěkným designem. Mají moderní ovládací prvky a působí nadčasově, zejména pak masivní informační diplej, který kromě stavu akumulátorů a aktuální rychlosti ukazuje čas, teplotu i sevisní zprávy. Dále se u těchto vozíků dají vysunovat područe. Ovládání vozíku je pomocí osvědčených páček, kdy pro jízdu vpřed nebo vzad stačí zmáčknout na některé straně zmiňovanou páčku. Vozík je vybaven elektromagneticko u brzdou, tzn. po puštění páčky se vozík zastaví i ve velkém kopci.
Sedačka je otočná o 360° s aretací pro pohodlné a bezpečné nasedání. Sedačka je též regulovatelná i v podelné ose, je vybavena regulovatelnými područemi a dá se lehce vyjmout pro převoz ve voze. Opěrák se dá též regulovat.
Řídítka se dají regulovat dle potřeb nebo se dají zcela zklopit pro převoz ve voze. Vozík má tlumiče a péra na všech kolech. Volbou tohoto vozíku uživatel získá krásný, velmi kvalitní stroj, se kterým se nemusí bát vyjet do přírody.

K vozíku je přiložena plně automatická nabíječka . V ceně je záruka po dobu 12 měsíců s možností rozšíření až na 36 měsíců. Samozřejmostí je servis záruční i pozáruční.


invalidní tříkolka  SWIFT invalidní tříkolka  SWIFT invalidní tříkolka  SWIFT invalidní tříkolka  SWIFT invalidní tříkolka  SWIFT invalidní tříkolka  SWIFTelekricyk skutr vita

Technická data VITA

-nosnost 135 kg
- maximální jízdní stabilita díky čtyřem kolům a nezávislému zavěšení předních kol
- ovládání pomocí palců na levé nebo pravé straně řídítek
- ukazatel stavu akumulátorů na dipleji
- osvětlený dipslej
- houkačka
- startování na klíček
- osvětlení pro večerní provoz
- rychlost -12km/h
- dojezd za ideálních podmínek cca 35 km (standartní nové baterie 55Ah)
- regulovatelná řídítka
- mód NEUTRAL pro manipulaci s vozíkem
- otočná sedačka o 360°
- regulace područí
- regulace úhlu opěráku

- motor 500W/24V

ROZMĚRY:

délka - 132cm
šířka - 67cm
PRODUKTY ODKAZY
BOGO GROUP s.r.o
Nádražní 214
513 01 Semily

IČO: 04973216
DIČ:CZ04973216

Zápis C 36948 vedená u Krajského soudu v Hradci Králové

zelená linka 800 100 608
telefon obchod 483 311 603
mobilní telefon 731 441 608optimalizace PageRank.cz

INVALIDNÍ VOZÍKY

ELEKTRICKÉ ČTYŘKOLKY

ELEKTRICKÉ TŘÍKOLKY

VOZÍKY PRO DVĚ OSOBY