invalidní vozíky - homeinvalidní vozíky

nejsilnější tříkolky AFIKIM SE - motor 1200W (špičkový až 2,5kW) - cena , 51.900,-Kč - repasovaný, záruka 12 měsíců

nejsilnější tříkolky AFIKIM SE - motor 1200W (špičkový až 2,5kW) - cena , 105.900,-Kč - nový, záruka 12 měsíců

Tato tříkolka izrAFIKIM SEaelského výrobce je špičkovým výrobkem. A jelikož se vyrábí již 20 let s drobnými modifikacemi, je to opravdu prověřený stroj a my hodnotíme tento model z dílny FIKIM jako nejkvalitněší s největší užitnou hodnotou.
U nás je tento model velmi oblíbeny a to z následujících důvodů:

- špičková osvědčená kvalita
- motor 1,2kW
- obrovksá kola (zadní 51cm)
- vysoká světlá výška
- téměř nezničitelný, neboť má mimimum plastů a je kovový
- minimální poloměr zatáčení
- otočení téměř na místě

AFIKIM SE

Těžko nalezne kvalitou a užitnou hodnotou jiný pro srovnání.
Je určen pro velmi náročné podmínky typu těžký uživatel a těžký terén, velké kopce nebo jenom velké kopce. Je to dáno i masivní trubkovou konstrukcí. Můžeme konstatovat, že se jedná o prvotřídní kvalitu, což dokládá, že téměř tyto vozíky neservisujeme v záruční i pozáruční době (kromě standartních servisních prohlídek).

Dominantí jsou obrovská zadní kola (51cm) a přední kola 40cm. To zajišťuje maximální pohodlí při přejezdu nerovností a díky tomu je vysoká světlá výška.

O pohon se stará, na tříkolku velmi nadstandartní motor o výkonu 1200W. V porovnání s jinými skútry (až na tříkolku Trophy Booster 5) je právě i díky velké hmotnosti tento skútr velmi měkký a je to znát po ujetí prvních metrů, kdy povrchové nerovnosti krásně absorbují tlumiče a zmiňovaná obrovská kola. Ideální pozice se dá nastavit pomocí podelného posuvu sedačky.
Ovládání je velmi jednoduché, plyn se přidává mačkáním táhla, při povolení vozík sám brzdí i ve velkém kopci. Ačkoliv je vozík vybaven i přední bubnovou brzdou, elektrobrzda spolehlivě zastaví i ve velkém kopci. Úžasné na této tříkolce je minimální poloměr zatáčení ), tento skútr tak otočíte téměř na místě, je tedy velmi praktický do měst, kde je potřeba "slalomovat" mezi lidmi nebo je ideální do obchodních domů pro jízdu mezi regály. Skútr je určen i pro nejnáročnější trasy v přírodě. Co se nám nejvíce na tomto skútru líbí je jeho jednoduchost. Afikim SE totiž postrádá jakoukoli složitější elektroniku, kterou nalezneme v novějších strojích, a tak je téměř bezporuchový. Veškeré ovládání je na řídítkách a nad světlem. O stavu baterie ukazuje 10ti stupňový, jasně viditelný i na slunci, LED ukazatel. Na této středové konzoli se světlem se dále přepíná pomalý a rychlý režim, zapíná se zde světlo, výstražné blinkry a je zde spínací klíček.
Nabíjecí konektor se nalézá pod sedačkou společně s pojistkami. Ačkoliv se může tento skútr jevit jako drahý, rozhodně v budoucnosti uživatel ušetří na případném servisu. Koupí Séčka si tak na dlouhé roky zajistíte spolehlivost s výkonem

K vozíku je přiložena nabíječka.

Základní záruka je 12 měsíců pro použitý vozík.
Pro nový je záruka 24 měsíce a koupit nový AFIKIM SE můžete zde.

AFIKIM SE AFIKIM SE AFIKIM SEAFIKIM SE

Technická dataPRODUKTY ODKAZY
BOGO GROUP s.r.o
Nádražní 214
513 01 Semily

IČO: 04973216
DIČ:CZ04973216

Zápis C 36948 vedená u Krajského soudu v Hradci Králové

zelená linka 800 100 608
telefon obchod 483 311 603
mobilní telefon 731 441 608optimalizace PageRank.cz

INVALIDNÍ VOZÍKY

ELEKTRICKÉ ČTYŘKOLKY

ELEKTRICKÉ TŘÍKOLKY

VOZÍKY PRO DVĚ OSOBY