invalidní vozíky - homeinvalidní vozíky

nejsilnější čtyřkolka AFIKIM BOGO S4 - motor 1200W (špičkově až 2,5kW)- cena , 64.900,-Kč - repasovaný, záruka 12 měsíců

Tato čtyřkolka izrafikim breeze Saelského výrobce je špičkovým výrobkem. Je určena pro velmi náročné podmínky typu těžký uživatel a velké kopce nebo jenom velké kopce. Je to dáno i masivní trubkovou konstrukcí a velmi výklonným mototrem. Můžeme konstatovat, že se jedná o prvotřídní kvalitu, což dokládá, že téměř tyto vozíky neservisujeme v záruční i pozáruční době (kromě standartních servisních porhlídek).

O pohon se stará velmi nadstandartní motor o výkonu 1200W. V porovnání s jinými skútry (až na tříkolku Trophy Booster 5) je právě i díky hmotnosti tento skútr velmi měkký a je to znát po ujetí prvních metrů, kdy povrchové nerovnosti krásně absorbují tlumiče. Sloupek řízení se dá regulovat, je tedy možnost si nastavit ideální pozici společně s podélnýafikim breeze S4m posuvem sedačky. Ovládání je velmi jednoduché, plyn se přidává mačkáním táhla, podobně jako byste brzdili, při povolení vozík sám brzdí i ve velkém kopci. Ačkoliv je vozík vybaven a přední bubnovou brzdou, elektrobrzda spolehlivě zastaví i ve velkém kopci. Úžasné na této tříkolce je minimální púoloměr zatáčené (viz. foto dole), tento skútr tak otočíte téměř na místě, je tedy velmi praktický do měst, kde je potřeba "slalomovat" mezi lidmi nebo je ideální do obchodních domů pro jízdu mezi regály. Skútr je určen i pro nejnáročnější trasy v přírodě. Jelikož se jedná o nejmladší model tohoto výrobce je osazen displejem, který kromě stavu baterií informuje o veškerých ostatních činnostech vozíku. Displej je při zapnutých světlech podsvícen. Jako další zajímost se jeví úsporné řešení při zapnutých světlech. Pokud skútr zrovna stojíe ačkoliv jsou rozsvícena světla, přední LED světla se ztlumí asi o 50%.

K vozíku je přiložena nabíječka.

Základní záruka je 12 měsíců pro použitý vozík. Záruku lze rozšířit.

Doprava po ČR zdarma.

Tento model nabízíme i jako zcela nový zde.V ceně nového je velký zadní kufr.

Technická data

- délka - 145 cm
- šířka - 67 cm
- výška pro převoz se sklopenými řídítky a vyjmutou sedačkou - 90cm
- hmotnost s bateriemi - 155kg
- nosnost - 160 kg
- rychlost 15km/h
- ideální dojezd - 40 km (s novými bateriemi)
- bezpečné stoupání 21%
- výška překážky pro bezpečný přejezd - 12cm
- elektromagnetická brzda
- elektrický mód neutral
- blinkry
- osvětlení vpředu i vzadu LED
- otočná sedačka s područemi
- regulace opěráku
- regulace v podélné ose
- max. velikost baterií - 85Ah x2

afikim breeze S4. VITA, SONET afikim breeze S4 afikim breeze S4 afikim breeze S4afikim breeze S4 afikim breeze S4

PRODUKTY ODKAZY
BOGO GROUP s.r.o
Nádražní 214
513 01 Semily

IČO: 04973216
DIČ:CZ04973216

Zápis C 36948 vedená u Krajského soudu v Hradci Králové

zelená linka 800 100 608
telefon obchod 483 311 603
mobilní telefon 731 441 608optimalizace PageRank.cz

INVALIDNÍ VOZÍKY

ELEKTRICKÉ ČTYŘKOLKY

ELEKTRICKÉ TŘÍKOLKY

VOZÍKY PRO DVĚ OSOBY