invalidní vozíky - homeinvalidní vozíky

nejsilnější tříkolky AFIKIM S3 - motor 1300W (špičkový až 2,5kW) - cena , 58.900,-Kč - repasovaný, záruka 12 měsíců

Tato tříkolka izrinvalidní skútr AFIKIM S3aelského výrobce je špičkovým moderním výrobkem. Těžko naleznete kvalitou a užitnou hodnotou jiný pro srovnání, snad jenom model AFIKIM SE. Vychazí s osvědčeného model AFIKIM 3, který byl předchůdcem. Oproti "trojce" má digitální displej a celé osvětlení je řešeno pomocí LED technologie jiné jsou plasty.
Je určena pro velmi náročné podmínky typu těžký uživatel a velké kopce nebo jenom velké kopce. Je to dáno i masivní trubkovou konstrukcí. Můžeme konstatovat, že se jedná o prvotřídní kvalitu, což dokládá, že téměř tyto vozíky neservisujeme v záruční i pozáruční době (kromě standartních servisních porhlídek). invalidní skútr AFIKIM S3

O pohon se stará na tříkolku velmi nadstandartní motor o výkonu 1200W. V porovnání s jinými skútry (až na tříkolku Trophy Booster 5) je právě i díky hmotnosti tento skútr velmi měkký a je to znát po ujetí prvních metrů, kdy povrchové nerovnosti krásně absorbují tlumiče. Sloupek řízení se dá regulovat, je tedy možnost si nastavit ideální pozici společně s podélným posuvem sedačky. Ovládání je velmi jednoduché, plyn se přidává mačkáním táhla, podobně jako byste brzdili. Při povolení vozík sám brzdí i ve velkém kopci. Ačkoliv je vozík vybaven a přední bubnovou brzdou, elektrobrzda spolehlivě zastaví v každé situaci. Úžasné na této tříkolce je minimální poloměr zatáčení (viz. foto dole), tento skútr tak otočíte téměř na místě, je tedy velmi praktický do měst, kde je potřeba "slalomovat" mezi lidmi nebo je ideální do obchodních domů pro jízdu mezi regály. Skútr je určen i pro nejnáročnější trasy v přírodě. Jelikož se jedná o nejmladší model tohoto výrobce,invalidní skútr AFIKIM S3 je osazen displejem, který kromě stavu baterií informuje o veškerých ostatních činnostech vozíku. Displej je při zapnutých světlech podsvícen. Jako další zajímost se jeví úsporné řešení při zapnutých světlech: pokud skútr nejede, přední LED světla se ztlumí asi o 50%. Pořízením tohoto stroje ( v podstatě cokoliv od AFIKIMa) si uživatel zajistí mnohaletý spolehlivý provoz s naddimenzovaným výkonem.

K vozíku je přiložena nabíječka.

Základní záruka je 12 měsíců pro použitý vozík. Záruku lze rozšířit.

Nabízíme též zcela nové tyto skútry zde.

Technická data

invalidní skútr AFIKIM S3invalidní skútr AFIKIM S3

PRODUKTY ODKAZY
BOGO GROUP s.r.o
Nádražní 214
513 01 Semily

IČO: 04973216
DIČ:CZ04973216

Zápis C 36948 vedená u Krajského soudu v Hradci Králové

zelená linka 800 100 608
telefon obchod 483 311 603
mobilní telefon 731 441 608optimalizace PageRank.cz

INVALIDNÍ VOZÍKY

ELEKTRICKÉ ČTYŘKOLKY

ELEKTRICKÉ TŘÍKOLKY

VOZÍKY PRO DVĚ OSOBY