invalidní vozíky - homenové elektrické vozíkyvideo galerie elektrických skútrúico facebookinvalidní vozíky

AFIKIM Breeze 4 - cena , 44.900,-Kč - repasovaný, záruka 12 měsíců

Tato čtyřkolka izrafikim breeze Caelského výrobce je špičkovým moderním výrobkem. Těžko naleznete kvalitou a užitnou hodnotou jiný pro srovnání, snad jenom modely ze stejné stáje jako AFIKIM SE nebo Afikm S3 , S4.
Je určena pro velmi běžné podmínky , kdy zvldáne v pohodě i lehký terén. Můžeme konstatovat, že se jedná o prvotřídní kvalitu, což dokládá, že téměř tyto vozíky neservisujeme v záruční i pozáruční době (kromě standartních servisních porhlídek).

O pohon se stará motor o výkonu 800W. V porovnání s jinými skútry (až na tříkolku Trophy Booster 5) je právě i díky hmotnosti tento skútr velmi měkký a je to znát po ujetí prvních metrů, kdy povrchové nerovnosti krásně absorbují tlumiče. Sloupek řízení se dá regulovat, je tedy možnost si nastavit ideální pozici společně s podélným posuvem sedačky. Ovládání je velmi jednoduché, plyn se přidává mačkáním táhla, podobně jako byste brzdili. Při povolení vozík sám brzdí i ve velkém kopci. Ačkoliv je vozík vybaven a přední bubnovou brzdou, elektrobrzda spolehlivě zastaví v každé situaci. Skútr je určen i pro trasy v přírodě. Pořízením tohoto stroje ( v podstatě cokoliv od AFIKIMa) si uživatel zajistí mnohaletý spolehlivý provoz s naddimenzovaným výkonem.

K vozíku je přiložena nabíječka.

Základní záruka je 12 měsíců pro použitý vozík. Záruku lze rozšířit.

Nabízíme též zcela nové tyto skútry zde.

afikim breeze C afikim breeze C afikim breeze C afikim breeze C afikim breeze C afikim breeze C afikim breeze C

Technická data
optimalizace PageRank.cz |copyright (C) 2007 - 2017 BOGO GROUP | powered by ABi |